Szép eredmények a Mezei Liga I. fordulóján

2023-10-19

Az új 2023/24-es atlétikai szezon, október 14-én, Békéscsabán indult útjára. Atlétika szakosztályunk középtávfutói 6 versenyzővel érkeztek az évad első versenyére. Ha már bevállalták a több mint 6 órás utazást, nagyon odatették magukat. A nap legjobb eredményét az U18-as Végh Zsombor produkálta, aki hosszú évek kemény munkája után először tudott országos versenyen a dobogó legfelső fokára állni. Szintén az U18-as korosztályban, csak a leányok között szerzett egy gyönyörű harmadik helyet Mészáros Milla. Legfiatalabb atlétánk sem ijedt meg a 3km-es távtól, Janács Árpád jó versenyzéssel a negyedik helyen ért célba az U14-es fiúk mezőnyében. Rajtuk kívül Molnár Gergő szerzett még pontot, az U16-os fiúk között a 8. helyen ért célba. További eredmények: Vesztergombi Barnabás U16 -10.hely Molnár Dávid U16 13.hely.