Szekszárdi bronzéremmel folytatódott a Sport XXI. program

2017-10-20

Október 18-án szerdán Dombováron folytatódott a Sport XXI. program mégpedig a mezei futás őszi fordulójával. Atlétika szakosztályunk 22 gyermekkel és három edzővel képviselte magát a versenyen.

U11-es csapatunkból négyen hiányoztak, ezért négy dombóvári futóval kiegészülve igyekeztek minél jobb eredményt elérni. Felkl Dominik ismét remekül futott, negyedik helyen ért célba. Gaál Noémi és Töttős Eszter szintén az első húszban végeztek a 64 fős (nyolc csapatos mezőnyben). A vegyes csapat végül a hatodik helyen végzett.

U13-as korosztályban két teljes csapatot állítottunk ki, és két fővel még a DOVASE „D” csapatát is erősítettük.  „A” csapatunk nyolc embere a dobogó harmadik fokára állhatott. A csapat vezéregyénisége Felkl Benjamin volt, aki a negyedik helyen ért célba.

A bronzérmes csapat tagjai: Felkl Benjámin, Deli Bence, Máté Zsombor, Gaál Ádám, Kiss Kata Ramóna, Frei Nóra, Tuller Zea és Hamar Eszter.