Szekszárd adott otthont a Mezei Futó Magyar Liga 4. állomásának!

2022-03-07

Több, mint három hónap után folytatódott a Mezei Futó Magyar Liga, melynek negyedik állomását Sötétvölgyben rendeztük meg!

Egy héttel azután, hogy Horvátországban fantasztikus 1:04:39-es idővel debütált a félmaratoni távon és lett 2., Szemerei Levente ezúttal hazai pályán nyert meg egy versenyt. Sportközpontunk atlétája 7500 méteren állt rajthoz és győzött 19:39 perces teljesítménnyel!

A 22 éves futó egy, az elmúlt időszakban remek eredményekkel jelentkező fiatalt, Palkovits Istvánt előzte meg szűk egy perccel!

A női versenyt szintén egy 2000-es születésű fiatal, az FTC színeiben induló Kocsis Kata nyerte meg Bakonyi Fruzsina és Zákányi Panna előtt.

A szekszárdi atléták közül Görföl Zselyke 9. ,Gyányi Zsombor Buda 5. ,Mészáros Balázs 14. ,Plessz Gábor 15. ,Végh Zsombor pedig 6. helyezést ért el korosztályában!

Gratulálunk a versenyzőknek és sikeres felkészülést kívánunk az országos bajnokságra!