Szekszárdi Sportközpont

Edzések

A Szekszárdi Sportközpont 2019/2020. évi tervezett csoportbeosztása.

A csoportok nem véglegesek.

Még van lehetőség a csoportokba jelentkezni.

Akik, nem kerültek fel a listára, kérem, jelezzék az edzők felé.

Ideiglenes fedett uszoda beosztása

VR – Varga Rita

PG – Póth Gábor

PJ – Paszler József

SG – Sóvári Gábor

Főiskolai uszoda beosztása

„A” csoport

Szülői értekezlet:2019.09.02.17.00 Sportcsarnok

Ssz.NévSzül.
1.Horváth Eszter03
2.Horváth Levente04
3.Liszkai Péter04
4.Horváth Luca04
5.Főglein Liza04
6.Handa Dóra05
7.Hild Zsanett06
8.Varga Emma06
9.Szabó Dorka07
10.Dobrovolni Emma07
11.Vesztergombi Réka05
12.Roszkopf Norman06

 

„B” csoport

Szülői értekezlet:2019.09.02.18.00 Sportcsarnok

Ssz.NévSzül.
1.Bakó Szilárd07
2.Balogh Adél06
3.Beke Dorián08
4.Kiss Bálint08
5.Kőrösi Tamara08
6.Mészáros Kada10
7.Molnár Maja08
8.Kófiás Míra07
9.Kófiás Jana09
10.Kiss Rajmund10
11.Lipovszky Dóra06
12.Varga Panna06

„C1” csoport

Szülői értekezlet:2019.09.02.19.00 Sportcsarnok

Ssz.NévSzül.
1.Török Ágnes11
2.Vass Eszter11
3.Tornai József08
4.Deák Fruzsina11
5.Máramarosi Gazdag Ábel09
6.Máramarosi Gazdag Lea08
7.Bátor Zsolt10
8.Fekete Balázs09
9.Kaszó Borka09
10.Tóth Virág09
11.Dobrovolni Bertalan10

„C2” csoport

Szülői értekezlet:2019.09.03.17.00 Sportcsarnok

Ssz.NévSzül.
1.Gorján Gerda11
2.Meixner Olivér10
3.Pál Zétény10
4.Szentendrei Szaffi13
5.Wéber Alíz10
6.Zag Gergő08
7.Végh Hunor11
8.Végh Zara12
9.Sándor Sámuel Mór10
10.Bieder Zalán09
11.Dús Lilla07
12.Koleszár Kincső10
13.Tamási Luca10
14.Papp Csanád09
15.Radó Márton07
16.Keller Hanna10
17.Kiss Panna12
18.Mészáros Bere12
19.Lénárd Levente09
20.Péri Zalán12
21.Plesz Boglárka11
22.Dobrovolni Anna11
23.Dobrovolni Loránt11
24.Murányi Gergő10
26.Dobos Milán10
27.Mercz Máté10
28.Szefcsik Levente10
29.Sebestyén Bene09

„C3” csoport

Ennek a csoportnak szülői értekezlet nem lesz.

A fontos információkat az első alkalommal fogják megtudni.

Edzések 2019.09.17-től kezdődnek.

Edzések időpontjai: kedd és csütörtök 18.00-19.00

Ssz.NévSzül.
1.Szaif Bálint05
2.Balázs Benedek07
3.Varga Endre07
4.Nádas Tamás07
5.Balogh Zsófi08
6.Lénárd Bertalan09

 

TANÉVKEZDÉS IDŐPONTJAI 2019.

szeptember 02. 17.00    Szülői értekezlet                            A csoport                          Szekszárdi Sportcsarnok

szeptember 02. 18.00    Szülői értekezlet                            B csoport                           Szekszárdi Sportcsarnok

szeptember 02. 19.00    Szülői értekezlet                            C1 csoport                        Szekszárdi Sportcsarnok

szeptember 03. 17.00    Szülői értekezlet                            C2 csoport                        Szekszárdi Sportcsarnok

szeptember 05. 18.00    Szülői értekezlet, beiratkozás    Kezdő úszóiskolák          Szekszárdi Sportcsarnok

szeptember 16-tól          Szülői értekezlet, beiratkozás    Haladó úszóiskolák        Első oktatási nap

EDZÉSEK és OKTATÁSOK kezdési időpontja a lefedett strandmedencében 2019.szeptember 16. hétfő