MOL Magyar Kupa 1. forduló – 08.07.

2021-08-04

Augusztus 7.-én, szombaton 16:30 órai kezdettel hazai pályán fogadja az UFC Szekszárd a Bicskei TC csapatát a MOL Magyar Kupa 1. fordulójában. A vendég csapat szintén a harmadik osztályban játszik – tavaly 12. helyen végzett a Nyugati csoportban. A szakmai igazgató az a Dragan Vukmir, aki korábban az FTC játékosaként ért el sikereket.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, így amennyiben 90 perc után döntetlen az állás, akkor 2×15 perc hosszabbítás következik, s akár tizenegyesrúgásokra is sor kerülhet. A Magyar Labdarúgó Szövetség előírásai alapján a mérkőzésre csak védettségi igazolvánnyal lehet belépni! A belépőjegy ára 500 Ft!

Ezen a napon az U18 Atlétikai Magyar Bajnokság a vásártér felől közelíthető meg.