Mezei Futó Liga Nemesvámos

2023-11-14

Esős-sáros napon, igazi mezei futó időben zajlott szombaton (2023. november 12.) az országos liga sorozat második állomása. Atlétáink nem riadtak meg, 10 fős különítménnyel érkeztek a Veszprém melletti Nemesvámosra. A nap legszebb eredményét Gyányi Zsombor érte el, aki két éremmel tért haza. Az U20-as korosztály ugyanis az abszolút felnőtt mezőnnyel együtt rajtolt, Zsombor pedig meglepte a mezőnyt és a harmadik helyen ért célba. Korosztályában második helyen végzett, amivel felkeltette a szövetségi kapitány figyelmét is, aki a mezei futó eb-ra keresi csapatát. Végh Zsombor az első fordulóban szerzett U18-as aranyérme után, ma a nagyszerű második helyen futott be a célba.