Kovács Lívia ismét sikeresen szerepelt!

2021-07-15
 A Magyar Úszó Szövetség idén is regionális versenyrendszerben bonyolította a  2021-es Delfin Országos Bajnokságot. Július 10-11-én, 5 helyszínen, 9 régióból álltak rajthoz a legfiatalabb korosztály versenyzői.
Egyesületünket, Kaposváron a Dél-dunántúli régió versenyén, 2012-es korosztályban Kovács  Lívia képviselte.
Lívia fiatal kora ellenére rendkívül tudatos, odaadó munkával készült az idény versenyeire. Munkájának versenyről versenyre látszott az eredménye, hiszen szinte minden alkalommal, minden rajthoz állását követően egyéni rekorddal zárta az adott versenyt.
Ez a Kaposvári régió bajnokságon sem volt másképp. Póth Gábor tanítványa a két nap alatt összesen 9 versenyszámban állt rajthoz, és minden számban az esélyesek közt a dobogós helyezésekért küzdhetett. 50 méteres pillangóúszásban és gyorsúszásban regionális bajnoki címet szerzett, míg 200 méteres hátúszásban a dobogó második, 100 méteres hátúszásban pedig a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Emellett 5 db negyedik helyezést is elért ahol csak minimális különbséggel maradt le dobogóról.