Helytálltunk Iszkaszentgyörgyön is !

2024-01-31

(2023.12.03.) Az iszkaszentgyörgyi kastély parkjában kialakított pályán versenyeztek fiataljaink. A negyedik versenyre megjött a fagy is ezért a sár helyett a napsütötte részek váltak egyre csúszósabbá.

Először Manuel indult a természetes a mesterséges akadályokkal teletűzdelt, technikás, sok szintet tartalmazó körpályán és az eddigi eredményeihez hűen újra egy hatodik helyet szerzett.

Ezután már a versenyzőink egy közös mezőnyben rajtoltak, ahol már még több lépcsővel nehezített részeket is le kellett küzdeniük az indulóknak. Mivel a rajtbeszólítás sorrendjében szerepe volt az előző fordulókon elért eredményeknek is, ezért Alexa az első, Simon pedig két hónap kihagyás után a mezőny hátsó felében indulhatott. Az egyre alattomosabban csúszó pálya nehézségére az is utalt, hogy Simon a rajt utáni első kanyarokban bukott, de folytatni tudta a küzdelmet. Alexa egy újabb betegségből felépülve szerzett 5. helyezést, míg Simon a rajt pozícióján javítva 10. lett.