Eddigi legjobb szereplését érte el a Sportközpont távfutó csapata

2020-10-25

Kecskeméten került megrendezésre a 112. Mezeifutó Magyar Bajnokság október 24-én szombaton. A rangos verseny pikantériája, hogy egyetlen nap rendeznek bajnoki futamot az összes korosztálynak, amelyen nem csak az atléták, hanem a triatlonosok, öttusázók és más sportág legjobbjai is rajthoz állnak, hiszen az egyéni verseny mellett, 3 fős egyesületi csapatversenyben is hirdetnek bajnoki helyezéseket. A Szekszárdi Sportközpont különítménye szenzációsan szerepelt a megmérettetésen, összesen 7 bajnoki éremmel tértek haza!

Az eredmények közül kiemelendő Szemerei Levente U23-as győzelme és a felnőtt abszolút második helye. A felnőttek között egyedül az a Bicsák Bence tudta megelőzni, aki a jövőre megrendezendő tokiói olimpián éremesélyesként fog rajthoz állni triatlonban.

Szőke Gergő edzőnk különösen büszke a serdülő fiú csapat országos bajnoki címére, amelyet Gyányi Zsombor húzott egy izgalmas nagy hajrában szerzett egyéni 3. helyezéssel!

Első bálozó legkisebb versenyzőink is bizonyították tehetségüket, hiszen az U13-as fiú és leány csapatunk is harmadik helyezést ért el, ahol Felkl Dominik szintén nagyon szoros küzdelemben az egyéni második helyet szerezte meg.