Cyclo-cross szezonzáró Kiskunfélegyháza

2024-02-05

Az OB idején kaptunk meghívást egy számunkra elérhető közelségben lévő Cyclo-Cross népszerűsítő versenyre a Parkerdő Cross-ra Kiskunfélegyházára.

Szombaton (2024.01.20.) egyik futamában vett részt a Szekszárdi Sportközpont mind a négy kerékpárosa, ezt az elég sajátos korcsoport és futam meghatározás eredményezte (a 10 évestől a 15 évesig mindenki együtt rajtolt és együtt is lett értékelve ! )A fiatalabbaknak így igen nehéz dolguk volt, de Mármarosi Manuel 11 éves létére az abszolút 4. helyen végzett közvetlenül két évvel idősebb bátyja Marcell mögött 3. hely őket már nagyobb előnnyel Simon előzte meg aki ezüstérmes lett. Rádi Noel pedig első cyclo-cross versenyén derekasan helytállva teljesítette a távot a lenti sajtóközlemény címlapfotóján is szerepelve!

Jó szájízzel több dobogós és dobogót érő helyezést elérve zártuk le a téli verseny szezonunkat