Szekszárdi Sportközpont

Edzések

A Szekszárdi Sportközpont NKFT. úszószakosztály edzés időpontjai 2017. szeptember 18-tól

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

6.00-7.30A PGA PGA PJ
16.30-17.00C2PJC1PGAPGBPGAPJAPGBPGAPJC1PG
17.00.17.30C2PJC1PGAPJBPGAPJC3SGAPJBPGAPJC1PGC3SG
17.30-18.00C2PJC1PGAPJBPGAPJC2PGC3SGAPJBPGAPJC1PGC3SG
18.00-18.30APJBPGAPJC1PGAPJC2PGAPJBPGAPJBPG
18.30-19.00APJBPGAPJC1PGAPJC2PGAPJBPGAPJBPG
19.00-19.30APJBPGC2PJBPG
19.30-20.00APJBPGC2PJ

A Szekszárdi Sportközpont 2017./2018.évi tervezett csoportbeosztása.

A beosztás nem végleges, esetleg ha valaki kimaradt, vagy még jelentkezni szeretne, kérjük, jelezzék az edzőknek.

A csoport

1.Főglein Simon 2000
2.O. Jakócs Líza 01
 3.Kollár Adrián 03
4Horváth Eszter 03
5Horváth Levente 04
6.Liszkai Péter 04
 7.Horváth Luca 04
8.Főglein Liza 04
9.Handa Dóra 05
10.Vesztergombi Réka 2005
11.Hild Zsanett06

B csoport

1.Gál Noémi 08
2.Szabó Dorka 07
 3.Dobrovolni Emma 07
4Kercsmár Anna 07
5Kovács Eszter 07
  6.Juhász Tamara 07
 7.Gréczi Balázs 07
8.Vesztergombi Solt 07
9.Dulai Barnabás 07
10.Varga Endre 07
11.Varga Emma 06
12.Baka Dominik 06
13.Roszkopf Norman 06
14.Bíró Bendegúz 06
15.Nádasdy Mihály 06
16Szaif Bálint 05

C1 csoport

1.Mészáros Kada 10
2.Jámbor Lotti 09
 3.Babits Nimród 09
4Ganczer Nóra 09
5Gréczy Bálint 09
   6.Gréczy Dániel 09
 7.Papp Bálint 09
8.Keller Levente 08
9.Nádas Tamás 08
10.Nádasdy Tünde 08
11.Beke Dorián 08
12.Molnár Maja 08
13.Pál Janka 08
14.Kiss Bálint 08
15.Kercsmár Boglárka Rita 08
16.Takács Anna Jázmin 07
17.Nagy Csenge 07
18.Balázs Benedek 07
19.Savanya Mihály 07
20.Kőrösi Tamara07
21.Perjés Csaba 07
22.Kőrösi Eszter05

C2 csoport

1.Török Ágnes 11
2.Végh Hunor 11
 3.Vas Eszter 11
4Kercsmár Emma 11
5Balogh Benjamin 10
   6.Kiss Rajmund 10
 7.Hild Ádám 10
8.Hild Viktória 10
9.Szabolcski Dominik 10
10.Varga Léna 09
11.Haász Marcell 09
12.Lénárd Bertalan 09
13.Simon Máté 09
14.Hegedüs Kristóf 09
15.Tornai József 08
16Koller Bíborka 08
17.Hochsteiger Kata 08
18.Kófiás Mira 07
19.Varga Panna 07
20.Léránt Lea 07