Szekszárdi Sportközpont

Edzések

A Szekszárdi Sportközpont úszó szakosztályának 2018/2019. évi edzésidőpontjai

A Szekszárdi Sportközpont 2018/2019. évi tervezett csoportbeosztása.

Aki nem szerepel a névsorban (véletlenül kimaradt), és szeretne úszni, kérem, jelezze az edzőknél.

A névsor nem végleges, lehet ki és bekerülni, illetve átkerülni más csoportokba, egyeztetés után.

A Rekreációs csoportba várjuk a jelentkezőket.

A Szekszárdi Sportközpont úszó szakosztályának edzésidőpontjai 2018. szeptember 17-től:

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEK
6.00-7.30A PGA PJA PG
16.30-17.00C2-C3VRC1PGAPGBPGAPGBPGAPJAPJC1PGC2VR
17.00.17.30C2-C3VRC1PGAPJAPJBPGAPJBPGRSGAPJAPJC1PGC2VR
17.30-18.00C2-C3VRC1PGAPJAPJBPGAPJBPGRSGAPJAPJC1PGC2VR
18.00-18.30RSGBPGAPJAPJBPGAPJC2-C3PGAPJAPJBPG
18.30-19.00RSGBPGAPJAPJBPGAPJC2-C3PGAPJAPJBPG
19.00-19.30BPGC1PGAPJBPG
19.30-20.00C1PGBPG

VR – Varga Rita

PG – Póth Gábor

PJ – Paszler József

SG – Sóvári Gábor

A csoport

Főglein Simon 00
Horváth Levente 04
Liszkai Péter 04
Horváth Luca 04
Főglein Liza 04
Handa Dóra 05
Hild Zsanett 06
Varga Emma 06
Szabó Dorka 07
Dobrovolni Emma 07
Horváth Eszter 03
Vesztergombi Réka 05

B csoport

Varga Endre 07
Gréczi Balázs 07
Kercsmár Anna 07
Roszkopf Norman 06
Vesztergombi Solt 07
Dulai Barnabás 07
Balogh Adél 06
Nagy Tamás 08
Beke Dorián 08
Molnár Maja 08
Kiss Bálint 08
Kercsmár Boglárka 08
Kőrösi Tamara 08
Mészáros Kada 10
Bakó Szilárd 07
Nádas Tamás 08
Gorján Regina 08

C1 csoport

Jámbor Lotti 09
Babits Nimród 09
Gréczy Bálint 09
Gréczy Dániel 09
Bódi Álmos 08
Keller Levente 08
Savanya Mihály 07
Kun Tamás 07
Perjés Csaba 08
Török Ágnes 11
Kófiás Mira 07
Kófiás Jana 09
Varga Léna 09
Varga Panna 06
Léránd Lea 07
Kiss Rajmund 10
Vass Eszter 11
Tornai József 08

C2-C3 csoport

Balogh Zsófi
Nagy Áron
Murányi Gergő
Kovács Zora
Miklóssy Anna
Hegedüs Kristóf
Pál Zétény
Untermüller Lilla
Zag Gergő
Végh Zora
Végh Hunor
Villi Bertold
Tóth Virág
Deák Fruzsina
Meixner Olivér
Mármarosi Gazdag Ábel
Mármarosi Gazdag Lea
Wéber Alíz
Keserű Mihály
Zsinkó Milán

R csoport