Szekszárdi Sportközpont

Programok

Nyomtatás

Március


Március 01.
15:00
FGKC - Mosonmagyaróvár NB.I/B serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 02.
15:00
UFC - Hajdúböszörmény női ifi futsal mérkőzés
Küzdőtér
Március 02.
17:00
UFC - Hajdúböszörmény női felnőtt futsal mérkőzés
Küzdőtér
Március 03.
16:00
FGKC - Szombathelyi KKA NB.I/B ifi kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 03.
18:00
FGKC - Szombathelyi KKA NB.I/B felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 09.
19:00
Auróra koncert
Sportcsarnok-előtér
Március 10.
16:00
UFC - Astra női futsal utánpótlás mérkőzés
Küzdőtér
Március 10.
18:00
UFC - Astra női futsal felnőtt mérkőzés
Küzdőtér
Március 14.
14:30
FGKC - Gyömrő NB.I/B leány serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 14.
16:30
FGKC - Gyömrő NB.I/B leány ifi kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 16.
17:00
Atomerőmű KSC Szekszárd - DVTK NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 17.
16:00
FGKC - Kozármisleny NB.I/B ifi kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 21.
15:00
Atlétika Városi Mezei DOL
Küzdőtér
Március 23.
09:00
Széki Kupa - karate verseny
Küzdőtér
Március 28.
10:00
Labdarúgás DOL, fiú, V-VI.
Küzdőtér
Március 28.
14:00
Labdarúgás DOL, leány, V-VI.
Küzdőtér
Március 30.
18:00
Atomerőmű KSC Szekszárd - MTK NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 31.
14:00
FGKC - Csepel NB.I/B serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 31.
16:00
FGKC - Pénzügyőr SE NB.I/B felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 31.
18:00
FGKC - Pénzügyőr SE NB.I/B ifi kézilabda mérkőzés
Küzdőtér

Február


Február 02.
09:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 03.
09:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 03.
16:00
UFC - Gyula női futsal UP mérkőzés
Küzdőtér
Február 03.
18:00
UFC - Gyula női futsal felnőtt mérkőzés
Küzdőtér
Február 09.
09:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 09.
18:00
Atomerőmű KSC Szekszárd - ZTE NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 10.
09:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 16.
09:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 17.
14:00
FGKC - Mohács NB.I/B ifi kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 17.
16:00
FGKC - Mohács NB.I/B serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 17.
18:00
FGKC - Mohács NB.I/B felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 23.
19:00
Kalapács koncert
Sportcsarnok-előtér

Január


Január 05.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság
Küzdőtér
Január 05.
09:00
Fáklya SE Házi Bajnokság
V.sz. edzőterem
Január 06.
10:30
Légvárvilág Játszóház
Küzdőtér
Január 12.
08:00
5. Horfer Foci Kupa
Küzdőtér
Január 12.
20:00
Szekszárdi UFC - Miskolci Vénusz női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Január 13.
08:00
Atomerőmű KSC Szekszárd - Csata DSE NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Január 19.
08:00
Váz-Bau Foci Kupa
Küzdőtér
Január 20.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság
Küzdőtér
Január 26.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság
Küzdőtér
Január 26.
18:00
Atomerőmű KSC Szekszárd - Vasas NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Január 27.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság
Küzdőtér

December


December 05.
18:30
Atomerőmű KSC Szekszárd - MBK Ruzomberok Európa-kupa mérkőzés
Küzdőtér
December 08.
09:00
Mikulás Kupa
Küzdőtér
December 08.
18:00
UFC Szekszárd - Tolna felnőtt női futsal mérkőzés
Küzdőtér
December 09.
14:00
FGKC - Győr II. NB.I/B serdülő női kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
December 09.
16:00
FGKC - Győr II. NB.I/B felnőtt női kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
December 09.
18:00
FGKC - Győr II. NB.I/B ifi női kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
December 14.
14:00
MMS Karácsony
Küzdőtér
December 15.
15:00
KSC Szekszárd Családi Karácsonyváró és közönségtalálkozó
Küzdőtér
December 16.
17:00
Atomerőmű KSC Szekszárd - Cegléd NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
December 27.
18:00
Kárpátia koncert
Küzdőtér

November


November 04.
10:30
Légvárvilág Játszóház
Küzdőtér
November 07.
18:30
EuroCup kosárlabda mérkőzés Atomerőmű KSC Szekszárd - Basketball Nymburk
Küzdőtér
November 10.
17:00
KSC Szekszárd - Győr NB./I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
November 11.
14:00
FGKC - Szombathely NB.I/B serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
November 11.
16:00
FGKC - Szombathely NB.I/B felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
November 11.
18:00
FGKC - Szombathely NB.I/B ifi kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
November 17.
08:30
Kölyök Atlétika Program
Küzdőtér
November 17.
14:00
HerbaLife Egészség Nap
II.sz. edzőterem
November 18.
16:00
UFC - PFSE női futsal UP
Küzdőtér
November 18.
18:00
UFC - PFSE női futsal felnőtt
Küzdőtér
November 22. - 25.
08:00
Hungarian Open Nemzetközi Lövészverseny
Küzdőtér

Október


Október 03.
14:45
KSC junior - Vasas Akadémia U18 kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 03.
18:00
KSC Szekszárd - PEAC Pécs NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 05.
7:30
Vendéglátóipari Szakközépiskola Sportnapja
Küzdőtér
Október 06.
08:00
Cikádor Kupa - Karate Verseny
Küzdőtér
Október 10.
18:30
KSC Szekszárd - Lille EuroLiga kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 11.
15:15
FGKC - Dabas NB.I/B serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 13.
11:00
FGKC - Siófok NB.I/B serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 13.
18:00
KSC Szekszárd - BEAC NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 14.
09:00
Szekszárdi Sportközpont - Baron von Twickel Városi Sakk Bajnokság
II.sz. edzőterem
Október 14.
18:00
FGKC - NEKA NB.I/B felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 15.
08:00
SuliMoped Program
Emeleti tárgyaló
Október 16.
08:00
SuliMoped Program
Emeleti tárgyaló
Október 21.
08:00
Dražen Petrović Kosárlabda Emléktorna
Küzdőtér
Október 24.
18:30
KSC Szekszárd - Jekatyerinburg/Celje - Euroliga/EuroCup kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 27.
14:00
KSC Junior - BEAC U18 kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 27.
17:00
KSC Szekszárd - Sopron Basket NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 28.
08:00
Fáklya SE Integrált Asztalitenisz Verseny
V.sz. edzőterem
Október 28.
16:00
UFC - Kalafa női futsal UP
Küzdőtér
Október 28.
18:00
UFC - Kalafa női futsal felnőtt
Küzdőtér

Szeptember


Szeptember 01.
09:00
FGKC 10 éves jubileumi rendezvénye
Küzdőtér
Szeptember 02.
08:30
Szekszárd Kupa Asztalitenisz Bajnokság
V.sz. edzőterem
Szeptember 04.
09:00
Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Fizikai alkalmassági teszt
Atlétikai pálya
Szeptember 05.
09:00
Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Fizikai alkalmassági teszt
Atlétikai pálya
Szeptember 08.
17:00
KSC Szekszárd - Csata DSE edzőmérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 09.
09:00
Fáklya SE Asztalitenisz Házi Bajnokság
V.sz. edzőterem
Szeptember 11.
18:00
Atlétika Váltó Országos Bajnokság
Atlétikai pálya
Szeptember 19.
14:00
Sportközpont Atlétika Verseny
Atlétikai pálya
Szeptember 21.
14:00
FGKC - Rinyamenti KC Nagyatád NB.I/B ifi kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 21.
16:00
FGKC - Rinyamenti KC Nagyatád NB.I/B felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 21.
18:00
FGKC - Rinyamenti KC Nagyatád NB.I/B serdülő kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 21.
20:00
KSC Szekszárd - edzőmérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 22.
10:00
Sió Kupa
Küzdőtér
Szeptember 23.
10:00
Sió Kupa
Küzdőtér
Szeptember 26.
16:00
Atlétika Verseny - Pécsi Sportközpont
Atlétikai pálya
Szeptember 28.
17:00
KSC Szekszárd - PINKK NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 29.
17:00
KSC Szekszárd - Cegléd edzőmérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 30.
08:00
Duatlon Diákolimpia - Dynamic Triatlon Club
Sportcsarnok-előtér
Szeptember 30.
16:00
UFC női futsal UP - Astra Kiskunfélegyháza
Küzdőtér
Szeptember 30.
18:00
UFC női futsal felnőtt - Astra Kiskunfélegyháza
Küzdőtér

Augusztus


Augusztus 06-10.
08:00
MMS Nyári tábor
I.sz. edzőterem
Augusztus 25.
15:00
KSC Szekszárd - MTK - edzőmérkőzés
Küzdőtér
Augusztus 31.
09:00
Szekszárdi FGKC 10 éves jubileumi rendezvénye
Küzdőtér

Július


Július 02-06.
08:00
MMS Nyári tábor
I.sz. edzőterem

Június


Június 02.
9:30
Gyermeklánc Óvoda Családi Nap
Füves edzőterület
Június 02.
10:00
Final Four - Asztalitenisz Magyar Csapat-bajnoki Döntő
Küzdőtér
Június 03.
10:00
Final Four - Asztalitenisz Magyar Csapat-bajnoki Döntő
Küzdőtér
Június 09.
10:00
"Török Sándorné Atlétika Emlékverseny"
Atlétikai pálya
Június 14.
10:00
Magyar Speciális Olimpiai Szövetség - GRASSGROOTS Labdarúgó Torna
Műfüves futsal pálya
Június 14.
10:00
Testnevelés érettségi - I. Béla Gimnázium
Atlétikai pálya
Június 18.
14:30
Testnevelés érettségi - I. Béla Gimnázium
Atlétikai pálya
Június 19.
15:30
Testnevelés érettségi - I. Béla Gimnázium
Atlétikai pálya
Június 19.
14:30
Testnevelés érettségi - I. Béla Gimnázium
Küzdőtér
Június 20.
14:30
Testnevelés érettségi - I. Béla Gimnázium
Atlétikai pálya
Június 22.
08:00
Kábítószer Ellenes Nap
Sportcsarnok-előtér
Június 23.
09:00
Sió Trans Asztalitenisz Kupa
Küzdőtér
Június 24.
15:00
Amerikai foci mérkőzés
Nagyműfüves focipálya