Szekszárdi Sportközpont

KölyökAtlétika verseny a Városi Sportcsarnokban

2018-11-29

A 2018/19-es tanév első gyermekatlétikai versenyét november 17-én szombaton rendezte a Szekszárdi Sportközpont a Városi Sportcsarnok küzdőterén. A versenyen közel 60 iskolás korú tanuló vett részt.

Az általános képességeiket mérő atlétikai versenyszámokban az elsős, másodikos és harmadikos tanulók bizonyíthatták tehetségüket, valamint felkészítő tanáruk hozzáértését és munkáját. Eltérően korábbi csapatverseny rendezési formával egyénileg értékelték a tanulókat.

A négy versenyszám a következő volt: 25 méteres gátfutás, gránáthajítás, hármasugrás és tíz körös (1000 m) futás.

A résztvevők gyermekek egy pecsételő füzetet kaptak a helyszínen. Akik a versenysorozat összes állomásán részt vesznek egy kulacsot fognak ajándékba kapni.

Eredmények:

25 méteres gátfutás – 2011 fiú

  1. Csupor Levente 6,78 mp (Garay Ált. Isk.)
  2. Rend Hunor 8,03 mp (Garay Ált. Isk.)
  3. Jaszenovics Bence 8,93 mp (Katolikus Isk.)

25 méteres gátfutás – 2009-2010 fiú

  1. Marosi Máté 5,86 mp (Dienes Ált. Isk.)
  2. Bosnyák Ákos
    Szepesi Botond 6,6 mp (Dienes Ált. Isk.)

25 méteres gátfutás – 2011 lány

  1. Illyés Lídia 7,29 mp (Katolikus Isk.)
  2. Rupa Csillag Virág 7,34 mp (Katolikus Isk.)
  3. Bognár Izabella 8,5 mp (Garay Ált. Isk.)

25 méteres gátfutás – 2009-2010 lány

  1. Hild Viktória 6,94 mp  (Dienes Ált. Isk.)
  2. Rend Kincső; Görföl Zselyke7,13 mp (Garay Ált. Isk.)

Gránáthajítás – 2011 fiú

  1. Jaszenovics Bence 13,8 m (Katolikus Isk.)
  2. Rend Hunor 12,8 m (Garay Ált. Isk.)
  3. Csupor Levente 8,6 m (Garay Ált. Isk.)

Gránáthajítás – 2009-2010 fiú

  1. Marosi Máté 24,8 m (Dienes Ált. Isk.)
  2. Csákvári Attila 23,5 m (Dienes Ált. Isk.)
  3. Hild Ádám 21,2 m (Dienes Ált. Isk.)

Gránáthajítás – 2011 lány

  1. Rupa Csillag Virág 9,8 m (Katolikus Isk.)
  2. Bognár Izabella 8,8 m (Garay Ált. Isk.)
  3. Váci Nóra 7,2 m (Garay Ált. Isk.)

Gránáthajítás – 2009-2010 lány

  1. Vargai Vanessza 20,4 m (Garay Ált. Isk.)
  2. Kaszó Borka 18,6 m (Dienes Ált. Isk.)
  3. Posta Gréta 17,6 m  (Dienes Ált. Isk.)

Hármasugrás – 2011 fiú

  1. Jaszenovics Bence 4,9 m (Katolikus Ált. Isk.)
  2. Csupor Levente 4,8 m (Garay Ált. Isk.)
  3. Rend Hunor 4,4 m (Garay Ált. Isk.)

Hármasugrás – 2009-2010 fiú

  1. Marosi Máté 5,8 m (Dienes Ált. Isk.)
  2. Szepesi Botond 5,6 m (Dienes Ált. Isk.)
  3. Bieder Zalán (Garay Ált. Isk.); Nyisztor Mátyás (Garay Ált. Isk.)

Nagypál Bence (Dienes Ált. Isk.)

Vörös Arlen 5,2 m (Gyakorló Ált. Isk.)

Hármasugrás – 2011 lány

  1. Rupa Csillag Virág 4,7 m (Katolikus Isk.)
  2. Bognár Izabella 4,6 m (Garay Ált. Isk.)
  3. Illyés Lídia 4,1 m (Katolikus Isk.)

Hármasugrás – 2009-2010 lány

  1. Posta Gréta 5,3 m (Dienes Ált. Isk.)
  2. Szabó Kinga 5 m (Garay Ált. Isk.)
  3. Görföl Zselyke 4,8 m (Garay Ált. Isk.)

1000 m-es futás – 2011 fiú

  1. Rend Hunor 4:25,3 (Garay Ált. Isk.)
  2. Csupor Levente 4:3,9 (Garay Ált. Isk.)
  3. Jaszenovics Bence 4:34,4 (Katolikus Isk.)

1000 m-es futás – 2009-2010 fiú

  1. Vörös Arlen 3:51,9 (Gyakorló Ált. Isk.)
  2. Bán Botond 3:56,4 (Dienes Ált. Isk.)
  3. Kiss Rajmund 3:56,7 (Gyakorló Ált. Isk.)

1000 m-es futás – 2011 lány

  1. Illyés Lídia 4:9,7 (Katolikus Isk.)
  2. Rupa Csillag Virág 4:16 (Katolikus Isk.)
  3. Váci Nóra 4:59 (Garay Ált. Isk.)

1000 m-es futás – 2009-2010

  1. Kófiás Jana 3:52,9 (Gyakorló Ált. Isk.)
  2. Görföl Zselyke 3:53,1 (Garay Ált. Isk.)
  3. Szabó Kinga 4:00 (Garay Ált. Isk.)