Ismét dobogóra állhatott Szemerei Levente

2017-03-14

Március 11-én szombaton Mezeifutó Bajnokságot tartottak Kecskeméten, ahonnan megint sikerült éremmel haza térni Szemerei Leventének.

A Szekszárdi Sportközpont atlétáját csak nagy riválisa, a „hazai pályán” futó Palkovits István tudta megelőzni. Legutóbb fedettpályán 3000 méteres távon fordított volt a sorrend, akkor Levi állhatott a dobogó tetejére. Legközebb egy április 1-jei versenyen mérhetik össze tudásukat. Érdekesség, hogy a kecskeméti versenyző edzéseit Németh Gyula irányítja, aki többek között Csillag Balázs trénereként óriási sikereket ért el szekszárdi munkássága során.

Az U13-as csapat – Felk Benjamin, Deli Bence, Gaál Ádám – a kiváló negyedik helyet szerezte meg, a Sportközpont ifjúsági csapata – Szemerei Levente, Csereklei Krisztián, Posta Döme – pedig ötödik helyen ért célba a szombati versenyen.