Szekszárdi Sportközpont

Programok

Nyomtatás

Június


Június 04.
15:00
BadBones Amerikai Foci Mérkőzés
Nagyműfüves focipálya
Június 10.
09:00
Török Sándorné Emlékverseny
Atlétikai pálya
Június 17.
15:00
BadBones Amerikai Foci Mérkőzés
Nagyműfüves focipálya
Június 17.
09:00
Sió Trans Kupa
Küzdőtér

Május


Május 01.
18:30
KSC - Sopron NB.I/A női kosárlabda bajnoki döntő
Küzdőtér
Május 02.
10:00
Városi Környéki Atlétika Verseny - III-IV. kcs. egyéni
Atlétikai pálya
Május 02.
14:30
Városi labd. Dol és III. kcs. 3 mérkőzés
Műfüves futsal pálya
Május 03.
18:00
Asztalitenisz Egyéni Bajnokság
V.sz. edzőterem
Május 05.
10:00
Városi Környéki Atlétika Verseny - II. kcs. összetett
Atlétikai pálya
Május 06.
17:00
UFC - Astra Kiskunfélegyháza női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Május 10.
18:00
Asztalitenisz Egyéni Bajnokság
V.sz. edzőterem
Május 13.
09:00
Kézilabda Gyermek Bajnokság
Küzdőtér
Május 13.
16:00
FGKC - Dunaújváros NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Május 13.
18:00
FGKC - Dunaújváros NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Május 13.
09:00
Leány Labdarúgás Országos Döntő
Füves edzőterület
Május 14.
09:00
Leány Labdarúgás Országos Döntő
Füves edzőterület
Május 21.
15:00
BadBones Amerikai Foci mérkőzés
Nagyműfüves focipálya
Május 23.
09:00
Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntő
Küzdőtér
Május 24.
18:00
Városi Asztalitenisz Bajnokság TOP 10
V.sz. edzőterem
Május 25.
18:00
Városi Asztalitenisz Bajnokság TOP 10
V.sz. edzőterem
Május 31.
08:00
Kihívás Napja - 2017
Küzdőtér

Április


Április 01.
17:00
UFC - Hajdúböszörmény női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Április 02.
09:00
Kézilabda Gyermek Bajnokság Országos Elődöntő
Küzdőtér
Április 02.
15:00
BadBones Amerikai foci mérkőzés
Nagyműfüves focipálya
Április 04.
15:00
Városi labdarúgó Dol II. és III. korcsoport - 4 mérkőzés
Műfüves futsal pálya
Április 04.
17:00
Asztalitenisz Szuper Liga
Küzdőtér
Április 06.
19:00
KSC NB.I/A - Vasas (rájátszás 1. mérkőzés)
Küzdőtér
Április 08.
08:00
Államilag gondozott gyermekek Sportnapja
Küzdőtér
Április 09.
16:00
FGKC - Haladás VSE NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Április 09.
18:00
FGKC - Haladás VSE NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Április 10.
10:00
Kispályás Labdarúgás V.-VI. kcs. - Fiú
Műfüves futsal pálya
Április 11.
10:00
Leány Labdarúgás V.-VI. kcs
Füves edzőterület
Április 12.
18:30
Városi labdarúgó Dol és III. kcs. - 3 mérkőzés
Műfüves futsal pálya
Április 12.
19:00
KSC NB.I/A - Vasas (rájátszás 2. mérkőzés)
Küzdőtér
Április 15.
19:00
KSC NB.I/A - PEAC vagy Cegléd
Küzdőtér
Április 18.
09:00
Foci Kupa - katasztrófavédelem
Küzdőtér
Április 20.
10:00
Labdarúgás I. kcs.
Műfüves futsal pálya
Április 21.
15:30
FGKC - Érd junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Április 22.
08:00
Egyház Megyei Sportnap
Küzdőtér
Április 22.
10:00
Dobó ötpróba és egyéni dobó verseny
Atlétikai pálya
Április 23.
10:00
KSC - Kecskemét U17 kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Április 23.
09:00
Városi Sakk Bajnokság
II.sz. edzőterem
Április 23.
16:00
UFC - Astra női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Április 24.
15:00
Városi négytusa DOL
Atlétikai pálya
Április 25.
15:00
Városi öttusa DOL
Atlétikai pálya
Április 26.
15:00
Területi Atlétikai Verseny
Atlétikai pálya
Április 27.
15:00
Városi háromtusa DOL
Atlétikai pálya
Április 28.
19:00
Neoton koncert
Küzdőtér
Április 29.
13:30
FGKC - Csurgó NB.I/B női fenlőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Április 29.
18:00
FGKC - Csurgó NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér

Március


Március 04.
09:00
Gyöngyhalász Program - Kölyökatlétikai verseny
Küzdőtér
Március 04.
13:30
KSC - Vasas U17 leány kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 04.
17:00
UFC - Top Football Budapest női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Március 05.
10:30
Légvárvilág Játszóház
Küzdőtér
Március 09.
18:30
KSC - MTK NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 10.
18:00
Asztalitenisz Bajnokok Ligája
Küzdőtér
Március 11.
09:00
Gyermek Kézilabda Bajnokság Országos Elődöntő
Küzdőtér
Március 12.
16:00
FGKC - Rinyamenti KC NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 12.
18:00
FGKC - Rinyamenti KC NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 18.
10:30
"Széki Kupa" Karate Verseny
Küzdőtér
Március 19.
10:00
Alma együttes - koncert
Küzdőtér
Március 21.
17:00
Asztalitenisz Szuper Liga
Küzdőtér
Március 22.
19:50
FKSE - ANK Pécs férfi kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 23.
15:00
Városi mezei DOL
Atlétikai pálya
Március 25.
08:30
Kovács József Kosárlabda Emléktorna (U14)
Küzdőtér
Március 26.
16:00
FGKC - Marcali NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 26.
18:00
FGKC - Marcali NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Március 27.
08:00
Fair Play Cup
Műfüves futsal pálya
Március 31.
08:00
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny
Sportcsarnok-előtér
Március
Sportcsarnok-előtér

Február


Február 3.
19:00
Kézilabdás Bál 2017
Küzdőtér
Február 4.
09:30
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 4.
18:00
KSC-DVTK NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 5.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 5.
10:00
Jégkorong Szupermini Torna
Műjégpálya
Február 5.
18:00
Amerikai foci
Küzdőtér
Február 7.
18:00
FGKC - Pécs kézilabda edzőmérkőzés
Küzdőtér
Február 10.
18:00
Asztalitenisz Bajnokok Ligája
Küzdőtér
Február 11.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 11.
10:00
Jégkorong Mini Torna
Műjégpálya
Február 11.
21:00
"Ismerős Arcok" koncert
Sportcsarnok-előtér
Február 12.
08:00
Téli Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 12.
16:00
FGKC - Kozármisleny NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 12.
18:00
FGKC - Kozármisleny NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 15.
19:50
FKSE - Mecsek SE Pécs
Küzdőtér
Február 18.
18:00
KSC - Vasas NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 19.
10:00
Jégkorong Szupermini Torna
Műjégpálya
Február 19.
09:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Február 19.
17:00
UFC - Miskolc női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Február 19.
19:00
Amerkiai foci
Küzdőtér
Február 24.
09:00
Fogyatékosok Asztalitenisz Bajnoksága
I.sz. edzőterem
Február 24.
09:00
Roma Focikupa
Küzdőtér
Február 25.
08:00
FITT Fitness Nap
Küzdőtér
Február 26.
16:00
FGKC - Vasas NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 26.
18:00
FGKC - Vasas NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Február 27.
19:50
FKSE - PVSK Pécs
Küzdőtér

Január


Január 01.
18:00
Magyar Kupa Kézilabda mérkőzés FGKC - Dunaújváros
Küzdőtér
Január 07.
09:00
Fáklya SE Házi Verseny
V.sz. edzőterem
Január 07.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Január 07.
18:00
KSC - PEAC NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Január 08.
10:30
Légvárvilág Játszóház
Küzdőtér
Január 10.
10:00
DOL Kosárlabda
Küzdőtér
Január 11.
19:50
FKSE - ANK Pécs férdi kosárlabda mézkőzés
Küzdőtér
Január 14.
08:00
Jégkorong Mini Torna
Műjégpálya
Január 14.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Január 15.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Január 19.
18:00
FGKC - Mohács edzőmérkőzés
Küzdőtér
Január 21.
09:00
Váz Bau Foci Kupa
Küzdőtér
Január 22.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
Január 27.
08:00
Asztalitenisz Bajnokok Ligája
Küzdőtér
Január 28.
08:00
Horfer Foci Kupa
Küzdőtér
Január 28.
19:00
UFC - Göcsej SK női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Január 29.
08:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér

December


December 2.
19:50
FKSE - Mohács férfi kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
December 3.
8:00
UFC Mikulás Kupa
Küzdőtér
December 3.
18:00
KSC - PINKK NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
December 4.
16:00
FGKC - Mohácsi TE NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
December 4.
18:00
FGKC - Mohácsi TE NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
December 9.
12:30
KSC - DVTK U19 leány kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
December 10.
8:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
December 10.
18:00
UFC - Kiskunfélegyháza női futsal mérkőzés
Küzdőtér
December 11.
8:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
December 17.
8:00
Téli Kispályás Teremlabdarúgó Kupa
Küzdőtér
December 17.
16:00
FGKC - Szombathely KKA NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
December 17.
18:00
FGKC - Szombathely KKA NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
December 18.
8:00
Asztalitenisz Bajnokok Ligája
Küzdőtér
December 26.
19:00
Rock Karácsony
Sportcsarnok-előtér

November


November 6.
08:00
Országos Kézilabda U11 Gyermekbajnokság
Küzdőtér
November 6.
09:00
Fáklya SE Integrált Asztalitenisz Verseny
V.sz. edzőterem
November 6.
16:00
FGKC - NEKA NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
November 6.
18:00
FGKC - NEKA NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
November 12.
17:00
VII. Fighters Night Küzdősport Gála
Küzdőtér
November 13.
15:00
KSC - Akadémia Pécs U17 leány kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
November 13.
18:00
KSC - Győr NB.I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
November 18.
09:00
Tolna Megyei Fogyatékosok Sportszövetségének Asztalitenisz Bajnoksága
V.sz. edzőterem
November 19.
10:00
Légvárvilág Játszóház
Küzdőtér
November 20.
13:00
KSC - Dávid Kornél Székesfehérvár - Kadett (U17)
Küzdőtér
November 20.
16:00
FGKC - Győri Audio ETO KC II. NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
November 20.
18:00
FGKC - Győri Audio ETO KC II. NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
November 25.
08:00
Hungarian Open Nemzetközi Légfegyveres Verseny
Küzdőtér
November 26.
08:00
Hungarian Open Nemzetközi Légfegyveres Verseny
Küzdőtér
November 27.
08:00
Hungarian Open Nemzetközi Légfegyveres Verseny
Küzdőtér
November 29.
17:00
Asztalitenisz Szuper Liga
Küzdőtér

Október


Október 2.
08:00
Országos Kézilabda U13 Gyermekbajnokság
Küzdőtér
Október 2.
16:00
FGKC - Szentendre NB. I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 2.
18:00
FGKC - Szentendre NB. I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 7.
18:30
KSC - Sopron NB. I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 8.
10:30
Légvárvilág Játszóház
Küzdőtér
Október 9.
11:00
KSC U17 - PVSK U17 leány kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 9.
17:00
UFC - Tolna-Mözs női futsal mérkőzés
Küzdőtér
Október 16.
11:00
KSC - Csata U17 leány kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 19.
18:30
KSC - Cegléd NB. I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 22.
09:00
Sportközpont - Twickel Városi Bajnokság
II.sz. edzőterem
Október 22.
19:00
Rock buli
Sportcsarnok-előtér
Október 23.
09:00
Dražen Petrović Emléktorna
Küzdőtér
Október 27.
08:00
Kézilabda Diákolimpia
Küzdőtér
Október 28.
08:00
Asztalitenisz Bajnokok Ligája
Küzdőtér
Október 29.
18:00
KSC - ZTE NB. I/A női kosárlabda mérkőzés
Küzdőtér
Október 30.
17:00
UFC - Hajdúböszörmény női futsal mérkőzés
Küzdőtér

Szeptember


Szeptember 2.
18:00
KSC - PINKK NB.I/A női kosárlabda edzőmecs
Küzdőtér
Szeptember 5.
17:00
Városi Asztalitenisz Bajnokság - SORSOLÁS
Emeleti tárgyaló
Szeptember 10.
10:00
Asztalitenisz Szekszárd Kupa
Küzdőtér
Szeptember 11.
10:00
Asztalitenisz Szekszárd Kupa
Küzdőtér
Szeptember 13.
17:00
Asztalitenisz Szuper Liga
Küzdőtér
Szeptember 16.
08:00
Sió Kupa
Küzdőtér
Szeptember 17.
09:00
Sió Kupa
Küzdőtér
Szeptember 18.
09:00
Sió Kupa
Küzdőtér
Szeptember 18.
16:30
FGKC - Gárdony-Pázmánd NKSE NB.I/B női felnőtt kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 18.
18:30
FGKC - Gárdony-Pázmánd NKSE NB.I/B női junior kézilabda mérkőzés
Küzdőtér
Szeptember 24.
08:00
Berta Tibor Triatlon Emlékverseny
Sportcsarnok-előtér
Szeptember 24.
09:00
Cikádor Kupa Karate Verseny
Küzdőtér
Szeptember 28.
08:30
"Fegyveres Szervek Toborzó Versenye"
Atlétikai pálya
Szeptember 30.
Atlétika Szezonzáró Egyesületi Verseny
Atlétikai pálya
Szeptember
Sportcsarnok-előtér